1. Home
  2. Obecné
  3. Ladění pomocí Health Check pluginu

Ladění pomocí Health Check pluginu

Když se něco rozbije, je těžké zjistit, který plugin nebo šablona chybu způsobuje. Jedním ze způsobů, jak to udělat, je deaktivovat všechny pluginy a pak je jeden po druhém znovu aktivovat, dokud nenarazíte na problém, ale to může váš web rozbít nebo rozhodit.

Místo toho doporučuji použít plugin Health Check, který je k dispozici v repozitáři wordpress.org:

  1. Nainstalujte plugin. (Přejděte na Pluginy → Přidat nový → hledat „Health Check“ a nainstalujte jej)
  2. Aktivujte plugin.
  3. Postupujte podle níže uvedeného postupu řešení problémů.

Řešení problémů

Přejděte na Nástroje → Stav webu → Řešení problémů a klikněte na Povolit. Pokud chcete režim řešení problémů ukončit, musíte jej vypnout ručně z horní rozbalovací nabídky správce nebo se odhlásit.

Režim řešení problémů je nyní zapnutý. Na návštěvníky vašich stránek to nemá žádný vliv, budou si je prohlížet jako obvykle, ale pro vás to bude vypadat, jako byste WordPress nainstalovali poprvé.

Na ovládacím panelu WP můžete povolit jednotlivé pluginy nebo šablony, díky čemuž zjistíte, co způsobuje podivné chování vašeho webu. Nezapomeňte, že všechny provedené změny nastavení zůstanou zachovány i po vypnutí režimu řešení potíží.

Nyní povolte pouze pluginy, které potřebujete testovat nebo ladit (například WooCommerce + rozšíření), a ponechte výchozí šablonu WP.

Pokud vše funguje, pravděpodobně se jedná o konflikt v jiných pluginech. Znovu je postupně povolujte a zjistěte, kdy se webu nebo funkcionalita znovu pokazí.

Aktualizováno 21 března, 2023

Pomohl vám tento článek?

Související články

Nenašli jste odpověď?
Napište mi a zkusíme to spolu co nejrychleji vyřešit.
Kontaktovat podporu